ŽIRMŪNŲ VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBAS

Neformalusis vaikų švietimas 

2017 Vasaros nuotykių klubas

 

Vasara kitaip - 2016

 Šią vasarą pasitikome nuotaikingai! Aplankėme ne tik Vilniaus ežerus, bet ir parkus, boulingą, stebėjome gyvūnius, žiūrėjome sfernio kino filmus, žaidėme kvadratą, badmntoną, UNO ir daug piešėme. Viską vainikavo įspūdingos kelionės į Trakus ir Kernavę.


 

 

Trys riešutėliai - 2012

Nei vasariškos liūtys, nei alinantys karščiai nesugebėjo palaužti stovyklautojų geros nuotaikos ir žingeidumo. Nepaisant orų vaikai susipažino su archeologijos paslaptimis, jodinėjo žirgais, rungėsi sportiniuose žaidimuose, išbandė jėgas lazerių kovose ir pliuškenosi vandens telkiniuose. Nuotykių netrūko ir mūsų tolimose kelionėse, kurių metu aplankėme Trakus ir Druskininkus.

Vasara kitaip - 2015

Vasara kitaip - 2015

Stovyklos "Vasara kitaip" vadovai ir šiais metais pasitiko vaikus su daugybe idėjų ką veikti, kai nėra ką veikti:) Stovyklautojai varžėsi sportinėse rungtyse, išbandė jėgas žygiuose pėsčiomis, išbraidė Vilniaus apylinkių ežerus, atskleidė  slaptus talentus kurdami spektaklius ar lipdinius iš molio, sužinojo kaip kepamas lietuvių didysis skanėstas šakotis, aplankė Kauną, Ignaliną ir dar daug visko, visko, visko...

 

 

Vasara kitaip - 2013

Vasara kitaip - 2013

Šią vasarą pasitikome su nauju pavadinimų ir pilni naujų idėjų kaip galėtume praleisti vasarą kitaip. Stovyklautojai aplankė Vilniaus parkus, tyrinėjo gamtą, varžėsi sportinėse rungtyse, kinologų padedami išmoko teisingai elgtis su šunimis ir Vilniaus apylinkėse atrado daug įdomių ir gražių vietų poilsiui. Stovyklą užbaigėme smagia išvyka į Anykščius kur nuotaikingai atsisveikinome iki kitų metų.