/


 

 

Meninė ir Lavinamoji gimnastikos. Naujiena ! Nuo šių metų priimami ir berniukai, ir mergaitės į lavinamosios gimnastikos užsiėmimus!

Lavinamoji gimnastika yra nukreipta į viso kūno stiprinimą, sveikatinimą, fizinių ypatybių lavinimą ir judėjimo džiaugsmą. Užsiėmimai remiasi sportinės gimnastikos pagrindais, susideda iš lankstumo, akrobatikos ir jėgos pratimų. Jų metu visapusiškai lavinamas fizinis pajėgumas, gerinama laikysena, koordinacija, didinama judesio laisvė. Vaikai motyvuojami siekti rezultatų savo pačių labui ir mokytis prasmingai, ugdytis kritinį mąstymą ir sąmoningumą.

Meninės gimnastikos užsiėmimų metu vaikai bus supažindinami su meninės gimnastikos pagrindais, lavinsis lankstumą, koordinaciją, pusiausvyrą, stiprins skeleto ir raumenų sistemą, gerins laikyseną, ugdysis muzikalumą ir estetikos pojūtį. Atlikdami pratimus su savo kūno svoriu ir meninės gimnastikos įrankiais tokiais kaip šokdynė, lankas, kamuolys ir kaspinas vaikai ugdysis kantrybę, valią, kūrybinį mąstymą ir gerins problemų sprendimo įgūdžius.

Aerobika turi teigiamą poveikį vaikų sveikatai ir fiziniam aktyvumui, padeda stiprinti judamąjį aparatą, kraujotakos ir kvėpavimo sistemą, didina aerobinį pajėgumą. Užsiėmimų metu lavinamas lankstumas, šoklumas, jėga, vikrumas, ugdomas ritmo pojūtis, muzikalumas. Būdama artima šokiams, aerobika yra dinamiška ir suteikia galimybę sportuoti smagiai ir lavinti atmintį įsimenant aerobikos žingsnelių kombinacijas, bei kūrybinį mąstymą jas savarankiškai kuriant. Darbas grupėje sudaro palankią terpę socializacijai, bendravimo įgūdžiams gerinti.

Užsiėmimus veda Veronika Vabals.

Veiklos nuotraukų galite rasti GALERIJApaskyroje.

Kaina mėn. 13 €
Tvarkaraštis